Blog

Kategoria:
20-04-2017
Krakowskie biuro LOT Travel już drugi raz pomaga logistycznie w lotniczym przewozie rowerów wyprawy United-Cyclists.com. Poprzednio było Peru, a tym razem to wyprawa marokańska - niełatwa, bo trasa prowadzi przez Saharę!
16-03-2017
Jaskinie morskie, ukryte zatoczki, krystalicznie czysta woda i średniowieczna architektura to tylko niektóre z atrakcji plaż Chorwacji. To między innymi dlatego tu powstaje kultowy już serial „Gra O Tron”.
15-02-2017
Luty w Polsce zawsze kojarzy się z zimową szarugą i chłodami. Może właśnie wtedy warto pojechać gdzieś, gdzie jest ciepło i oderwać się od depresyjnej pogody? Nie musi to być wcale daleka i egzotyczna podróż! Proponujemy IZRAEL
27-01-2017
Słowenia potwierdza, trafność znanego wszystkim określenia, że małe jest piękne. Położona nad morzem Adriatyckim i granicząca z Włochami i Austrią jest jednym z najbardziej górzystych krajów w Europie.
04-01-2017
5 najciekawszych miejsc do obejrzenia latem i zimą. Jak najprościej podróżować po Japonii samemu. Przegląd hoteli i ofert zorganizowanych.
22-12-2016
Co kraj to obyczaj! Okres bożonarodzeniowy to czas magiczny nie tylko w Polsce. Każdy kraj ma swoje zwyczaje kulinarne i inaczej celebruje Święta Bożego Narodzenia. Sprawdź jakie potrawy serwują Hiszpanie, Włosi, Francuzi czy Norwegowie.
12-12-2016
Około 8 mld złotych wydali Polacy na wyjazdy świąteczne w ciągu ostatnich 2 lat. Blisko 7 milionów Polaków deklaruje, iż w ciągu ostatnich 2 lat wyjechało z domu w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a średni koszt takiego wyjazdu wyniósł blisko 1 300 zł...
18-11-2016
Black Friday już wkrótce! Poznaj najbardziej atrakcyjne miasta europejskie na zakupy! Zakupy to jeden z najczęstszych powodów wyjazdów na krótki, weekendowy wypad. Natomiast Black Friday to jedna z najlepszych okazji dla fanów promocji.
10-11-2016
Sezon narciarski już się rozpoczyna. Dla ułatwienia wyboru zebraliśmy więcej informacji o najpopularniejszych kierunkach dla narciarzy. Opisy, porady, linki do rezerwacji.
09-11-2016
Pogoda nas nie rozpieszcza, ale w Europie można znaleźć miejsca, gdzie nadal można wygrzewać się w słońcu!! Odwiedź Wyspy Kanaryjskie i poznaj różnorodny i wulkaniczny krajobraz pięknych wsyp Hiszpanii.
04-11-2016
Nowy Jork, a ściślej Manhattan to miejsce szczególne, wzbudzające skrajne emocje. Dla niektórych będące magicznym miejscem – marzeniem, dla innych miejscem koszmarnym. Tak czy inaczej, nikogo nie pozostawia obojętnym.
04-11-2016
Biura podróży coraz częściej kuszą wysokimi rabatami oraz bonusami osoby, które z wyprzedzeniem chcą zaplanować swoje wakacje. Czy First Minute, czyli przedsprzedaż wakacji, rzeczywiście gwarantuje najniższe ceny?
04-11-2016
Upały i plaże zamiast jesiennej szarugi? Coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek w listopadzie. Chęć ucieczki od deszczu i próba przedłużenia lata są możliwe

Przedział czasu: