Hotel Mediteran - 1
Hotel Mediteran - 2
Hotel Mediteran - 3
Hotel Mediteran - 4
Hotel Mediteran - 5
Hotel Mediteran - 6
Hotel Mediteran - 7
Hotel Mediteran - 8
Hotel Mediteran - 9
Hotel Mediteran - 10
Hotel Mediteran - 11
Hotel Mediteran - 12
Hotel Mediteran - 13
Hotel Mediteran - 14
Hotel Mediteran - 1
Hotel Mediteran - 2
Hotel Mediteran - 3
Hotel Mediteran - 4
Hotel Mediteran - 5
Hotel Mediteran - 6
Hotel Mediteran - 7
Hotel Mediteran - 8
Hotel Mediteran - 9
Hotel Mediteran - 10
Hotel Mediteran - 11
Hotel Mediteran - 12
Hotel Mediteran - 13
Hotel Mediteran - 14

Hotel Mediteran

Czarnogóra / Ulcinj
Ocena: 8.4 / 10 (4 opinie)
Uczestnicy: 2 dorosłych
Data od: 2018-06-04, 03:30
Data do: 2018-06-17, 00:00
Operator: Funclub
Transport: Autobus
Wyjazd/wylot: Rawicz
Wyżywienie: Według programu
Pokój: Pokój 2 os.
Udogodnienia Obiekt posiada opis Obiekt posiada zdjęcie Darmowe WiFi Parking Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Basen odkryty Sport Sporty wodne

terminy

Podaj wiek dziecka Filtruj
Data
Wyjazd
Okres
Organizator
Pokój/wyżywienie
Cena/1 os.
Cena łączna
Dostępność
2018-06-04 Poznań 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Warszawa 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Kościan 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Piotrków Trybunalski 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Żory 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Gliwice 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Wrocław 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Łódź 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 Opole 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
2018-06-04 13dni Funclub Pokój 2 os. 2479,00PLN Sprawdź
więcej ofert

Opis hotelu / wycieczki

Region : Ulcinj
Country : Czarnogóra
W cenie :
 • zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe w Chorwacji ze śniadaniami,
 • 11 noclegów w Czarnogórze z wyżywieniem HB,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu,
 • zajęcia z cyklu Zdrowy kręgosłup (należy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń, gruby ręcznik lub koc, pasek do jogi),
 • warsztaty dotyczące medycyniy naturalnej i zdrowego odżywiania,
 • warsztaty fotograficzne,
 • pokaz slajdów z wypraw egzotycznych.
Dodatkowo płatne obowiązkowo :
 • ubezpieczenie KL, NNW: 80 PLN/ os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.
Dodatkowo płatne opcjonalnie :
 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Zakwaterowanie :

Hotel Mediteran z basenem***- bardzo ładny kompleks hotelowy, położony 100 m od plaży i centrum miasta. Jego największym atutem jest basen z panoramicznym widokiem na Morze Adriatyckie oraz Stare Miasto w Ulcinj. Do dyspozycji gości są 2 oraz 3 osobowe pokoje z łazienkami, TV, minibarem oraz klimatyzacją. Internet dostępny jest przy recepcji. Hotelowa restauracja zaprasza na obfite śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. W obiekcie dostępny dla gości jest odkryty taras słoneczny przy basenie, z którego można podziwiać widok na Stare Miasto i Morze Adriatyckie.

Wyżywienie :
 • 2 śniadania w hotelu **/*** w Chorwacji,
 • wyżywienie HB w Czarnogórze: 11 śniadań i 11 obiadokolacji w formie bufetu.
Transport :
 • wyjazd z Polski w nocnych lub wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Chorwacji w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Czarnogóry. Przyjazd do Ucinj i zakwaterowanie w godzinach wieczornych,
 • wyjazd z Czarnogóry w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Chorwacji w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach wieczornych.
Program ramowy :

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Nocleg tranzytowy na terenie Chorwacji.

2 dzień - przejazd przez Chorwację i Czarnogórę. Przyjazd do Ulcinja w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i zebranie organizacyjne. Zapisy na wycieczki fakultatywne odbywa się następnego dnia w godzinach rannych.

2 - 12 dzień - wczasy w Czarnogórze w miejscowości Ulcinj. Na miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. __Dodatkowo w ramach programu odbędą się warsztaty fotograficzne, wieczorek z pokazem slajdów z wypraw egzotycznych, oraz zajęcia z cyklu Zdrowy kręgosłup połączone z warsztatami o zdrowym odżyianiu i medycynie naturalnej.

13 dzień - wykwaterowanie w godzinach porannych. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Czarnogórę w kierunku Węgier, nocleg tranzytowy na terenie Chorwacji.

14 dzień - przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach wieczornych.

Pozostałe informacje :

Kto może wyjechać na "Dla Seniora "? Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat oraz ich osoby towarzyszące, bez względu na wiek, mogą być uczestnikiem programu "Dla Seniora " z Funclub'em. Wycieczka ta nie nie jest wycieczką senior travel w ramach programu Europe Senior Tourism. Stanowi ona wyłączną ofertę Funclubu i nie jest produktem oferowanym do sprzedaży przez jakiekolwiek inne biuro podróży pod nazwą "travel senior."

Dodatkowe atrakcje:

NOWOŚĆ: W ramach programu odbędą się zajęcia z cyklu Zdrowy kręgosłup, połączone z warsztatami o zdrowym odżywianiu i medycyną naturalną, a także warsztaty fotograficzne. Przewidziany jest również wieczór z pokazem slajdów z podróży egzotycznych. Chętnych do udziału w programie prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń oraz aparatu fotograficznego, który będzie niezbędny podczas warsztatów fotofraficznych.

Dokumenty :

Do przekroczenia granicy z Czarnogórą wystarczy dowód osobisty, z określoną datą ważności dokumentu.

Wycieczki fakultatywne :

Boka Kotorska

wyprawa statkiem wycieczkowym po jednej z trzydziestu najbardziej malowniczych zatok na całym świecie. Lord Byron pisał: "w momencie powstawania naszej planety najpiękniejsze połączenie ziemi z morzem przypadło wybrzeżu Czarnogóry"- Zatoka Kotorska, określana mianem południowych fiordów, jest najlepszym potwierdzeniem dla słów poety. Podczas tej wycieczki zwiedzimy również miasto Kotor, którego starówkę wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Zatrzymamy się na sztucznie usypanej wyspie z pięknym barokowym Kościołem Gospy od Skarpjela oraz odwiedzimy urocze miasteczko Herceg Novi. Na sam koniec zatrzymamy się na plaży Żanice, gdzie będzie możliwość skorzystania z kąpieli morskich i słonecznych. Rejs po Boce Kotorskiej to najbardziej popularna atrakcja turystyczna w Czarnogórze.

Cena: ok. 40 EUR/ os.

Kaniony

całodniowa wyprawa do najbardziej malowniczych miejsc w Czarnogórze. Podczas tej wycieczki zobaczymy: Park Narodowy Durmitor, który wraz ze swoimi kanionami wpisany został na światową listę UNESCO. Główną jego atrakcją jest słynny Kanion Tary, najdłuższej rzeki Czarnogóry. Jest to najgłębszy kanion w Europie i trzeci pod względem głębokości kanion na świecie! Drugim, robiącym niesamowite wrażenie jest kanion rzeki Moracy, który też pojawi się na naszej trasie. Oprócz zapierających dech w piersiach widoków, spotkamy na naszej trasie dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich zaliczyć można wybudowany w latach 1937- 1940 nad kanionem imponujący, 360 metrowy betonowy Most Durdevica. Podczas wycieczki pojedziemy również do górskiego kurortu Zabljak, gdzie przespacerujemy się do Czarnego Jeziora i zatrzymamy się w urokliwym, górskim kompleksie klasztornym. Dla chętnych, w lokalnej restauracji będzie możliwość spróbowania górskich specjałów: pstrąga prosto z rzeki lub sznycla Karađorđeva, czyli słynnego "marzenia dziewicy".

Cena: ok. 40 EUR/ os.

Albania

mniej znany sąsiad Czarnogóry, kojarzony z egzotyką i wzbudzający emocje. Inspirująca mieszanka cywilizacji i kultur czyni Albanię wyjątkowym krajem europejskim. Zwiedzanie rozpoczynamy od miasta Szkodra, nad którym góruje twierdza Rozafa. Z potężnych murów roztacza się wspaniały widok na okolicę. W oddali widać centrum miasta, rzeki Bunës i Drin oraz otoczone wzgórzami Jezioro Szkoderskie. Po zwiedzaniu twierdzy udamy się do centrum miasta, gdzie przespacerujemy się uliczkami i odwiedzimy lokalny meczet. Następnie pojedziemy do Kruji- historycznej stolicy Albanii, miasta ich narodowego bohatera Skanderberga, gdzie główną atrakcją jest twierdza, do której prowadzi tzw. turecka uliczka, gdzie można kupić typowe albańskie wyroby.

Cena: ok. 40 EUR/ os.

Montenegro tour + Jezioro Szkoderskie

pierwszym punktem wycieczki jest rejs po malowniczym Jeziorze Szkoderskim, podczas którego będziemy relaksować się podziwiając piękne krajobrazy, zażywać kąpieli i wypatrywać pelikanów, które są symbolem tego miejsca. Następnie rozpoczniemy nasz Montenegro Tour, czyli najbardziej popularną trasę zwiedzania czarnogórskiego wybrzeża, ukrytego za wzgórzami Lovcen. Podczas wycieczki odwiedzimy również dawną stolicę Montenegro, a obecnie jeden z najważniejszych kulturowych ośrodków oraz miasto ambasad i urzędów: Cetinje. Zobaczymy tam m.in. siedzibę prezydenta Milo Dukanovica, budynek ambasady, a także wejdziemy do klasztoru, w którym według legendy, znajdują się relikwie św. Jana Chrzciciela. Na koniec, podziwiając urzekające i malownicze widoki, przejedziemy do górskiej wioski Njegusi, która słynie z wyrobu czarnogórskiego specjału: długodojrzewajacej szynki (prusta). Wracając w kierunku Budvy zatrzymamy się na punkcie widokowym z przepięknym widokiem na Zatokę Kotorską.

Cena: ok. 45 EUR/ os.

Smaki południa

wycieczka podczas której wybierzemy się na południe Czarnogóry. Zaczniemy od zwiedzania starego miasta Bar, które uchodzi za jedno z najbardziej tajemniczych miast wybrzeża czarnogórskiego. Trochę opuszczone, trochę zapomniane, mimo wszystko pozostało perłą wartą zobaczenia, ponieważ to właśnie tu przeplatają się rzymskie zdobienia, czarnogórskie pałacyki, tureckie hammany i włoska architektura. Kolejnym punktem programu jest miasto Ulcinj, gdzie będziemy spacerować po starej Kalaji- twierdzy wybudowanej przez Ilirów, na ktróej swoje ślady odcisnęło również Bizancjum, Wenecja i Imperium Osmańskie.Po zwiedzaniu udamy się na Wielką Plażę, z której słynie Ulcinj. Jest to najdłuższa, piaszczysta, 13 km plaża, znajdująca się po tej stronie Adriatyku. Tam będziemy mieć czas na kąpiele morskie i słonecze. Na sam koniec przejdziemy do restauracji prowadzonej przez niezwykle miłą i gościnną albańską rodzinę, która słynie z wyrobu lokalnych alkoholi, serów, wędlin. W miłej atmosferze skosztujemy wszystkich produktów: rakiji, wina i przede wszystkim wyśmienitego likieru gruszkowo- mandarynkowego. Powrót z degustacji w szmpańskim nastroju: gwarantowany.

Cena: ok. 35 EUR/ os.

Dubrovnik

średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Dubrovnik ma długoletnią tradycję turystyczną i gotowy jest zadowolić najbardziej wymagające oczekiwania swoich gości. Miasto muzeów i festiwali, gościńców i restauracji, miasto łagodnego śródziemnomorskiego klimatu i przepięknych pejzaży. Rzeczywiście potwierdza prawdę słynnej wypowiedzi Irlandzkiego pisarza Bernarda Shaw, który powiedział: "Ci, którzy szukają raju na ziemi muszą przyjechać do Dubrovnika."

Cena: ok. 40 EUR/ os.

Integracyjna zabawa

w rytmach dyskotekowych z lat 70' i 80' podczas której, każdy będzie mógł poczuć się jak na dawnych, dobrych dyskotekach :) Odświeżamy stare hity, ubieramy się jak "kiedyś" i bawimy całą noc. Wybieramy Lwa i Lwicę parkietu, oraz najciekawszą kreację damską i męską. Wieczór umilać nam będzie zespół grający NA ŻYWO oraz DJ. Kto był bardziej hippie, a kto wolał klimaty w stylu disco ? To wszystko okaże się na naszej imprezie !! :) W cenie imprezy: zespół muzyczny i 2 welcome drinki. Stroje na imprezę przygotowujemy we własnym zakresie. Do zobaczenia na parkiecie :) !!

Cena: ok. 10 EUR/ os.

Opinie klientów :

Sprawdź opinie o ofercie Hotel Mediteran

Region

Stolica : Podgorica
Waluta : euro (EUR), 1 EUR = 100 centów
Wiza : wiza nie jest wymagana
Język : czarnogórski
Napięcie : 220 V
Powierzchnia : 13 812 km²
Ludność : 672,1 tys  

położenie