Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 1
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 2
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 3
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 4
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 5
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 6
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 7
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 8
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 9
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 10
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 11
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 12
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 1
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 2
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 3
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 4
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 5
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 6
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 7
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 8
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 9
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 10
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 11
Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med - 12

Biale Noce w Sankt Petersburgu/Costa Med

Rejsy / Morze Bałtyckie
Ocena: brak
Uczestnicy: 2 dorosłych
Data od: 2017-06-17, 07:45
Data do: 2017-06-24, 19:30
Operator: RejsClub.pl
Transport: Samolot
Wyjazd/wylot: Warszawa
Wyżywienie: Pełne wyżywienie
Pokój: kabina wewnetrzna standard
Udogodnienia Obiekt posiada opis Obiekt posiada zdjęcie

terminy

Podaj wiek dziecka Filtruj
Data
Wyjazd
Okres
Organizator
Pokój/wyżywienie
Cena/1 os.
Cena łączna
Dostępność
2017-06-17 Warszawa 7dni RejsClub.pl kabina wewnetrzna standard 5575,00PLN Sprawdź
2017-06-17 Warszawa 7dni RejsClub.pl kabina z oknem standard 6575,00PLN Sprawdź
2017-06-17 Warszawa 7dni RejsClub.pl kabina z balkonem bella 7095,00PLN Sprawdź

Opis hotelu / wycieczki

Cena zawiera : 8 dniowy rejs statkiem Costa Mediterranea (7 noclegów) - zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii; pełne wyżywienie w trakcie rejsu - 3 główne posiłki i przekąski między posiłkami; napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku oraz serwis kabinowy; korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.); udział w imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.); transfery lotnisko - port - lotnisko; podatki, opłaty portowe i ubezpieczenie KL, NNW i bagażu; opiekę polskiego pilota w trakcie całej imprezy.
Cena nie zawiera : kosztu biletu lotniczego; wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu; korzystania z barów, mini baru w kabinie oraz napojów zamawianych w restauracji; korzystania z punktów usługowych (fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet); ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych; napiwków dla obsługi na statku (ok. 10 EUR/os./dzień); wydatków osobistych; kosztu wizy.
Uwagi : dopłata do podstawowego pakietu napojów All Inclusive - ok. 25 EUR/os. dorosła/dzień i ok. 12 EUR/dziecko/dzień (pakiet musi być wykupiony przez każdą osobę zakwaterowaną w kabinie - można zakupić w biurze przed rejsem). Kabiny 1, 3 i 4 osobowe są na zapytanie i sprzedawane tylko po potwierdzeniu; grupa z polskim pilotem realizowana przy min. 16 osobach. Bilet lotniczy Cena dotyczy przelotu w klasie ekonomicznej i została podana w oparciu o cenę z dnia przygotowania oferty. Dokładna cena przelotu podawana jest w momencie rezerwacji. Proponowany przelot liniami lotniczymi LOT. WARSZAWA - SZTOKHOLM 17.06.2017 | Warszawa - Sztokholm 07.45 - 09.30 24.06.2017 | Sztokholm - Warszawa 19.30 - 21.10
TRASA REJSU : dzień 1 Sztokholm / Szwecja - spotkanie z pilotem na lotnisku w Warszawie, przelot do Sztokholmu, transfer do portu, zaokrętowanie na statek Costa Mediterranea. Czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej po mieście. dzień 2 Sztokholm / Szwecja - około godz. 10.00 wypłynięcie w kierunku Helsinek. Dzień na morzu. Korzystanie z atrakcji na statku. dzień 3 Helsinki / Finlandia (08.00 - 18.00) - czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasta lub udział w wycieczce fakultatywnej, pozwalającej poznać najciekawsze miejsca w Helsinkach. dzień 4 Sankt Petersburg / Rosja (przypłynięcie o 08.00) - czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasta lub udział w wycieczce fakultatywnej. dzień 5 Sankt Petersburg / Rosja (wypłynięcie o 18.00) - czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasta lub udział w wycieczce fakultatywnej. Powrót na statek i wypłynięcie w kierunku Tallina. dzień 6 Tallinn / Estonia (09.00 - 17.00) - czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasta lub udział w wycieczce fakultatywnej, pozwalającej poznać najciekawsze miejsca w Tallinie. dzień 7 Sztokholm / Szwecja (przypłynięcie o 09.00) - czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasta lub udział w wycieczce fakultatywnej. dzień 8 Sztokholm / Szwecja - wyokrętowanie ze statku po śniadaniu, transfer na lotnisko, wylot do Warszawy i zakończenie wycieczki.
Linia : Costa Cruises
Statek : Costa Mediterranea Wesoła, kolorowa i jasna Costa Mediterranea oczarowuje tuż po wkroczeniu do głównej sali przeszklonymi windami i rzeźbami tancerzy. W górze, dzięki przeszklonemu sklepieniu ukazuje się błękit nieba. Costa Mediterranea to włoska elegancja dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, zainspirowana stylem włoskich pałaców szlacheckich z przełomu XVI i XVII wieku. Restauracja Argentieri oszałamia balkonem oraz 139 dziełami sztuki wykonanymi ze srebra. Coś dla ciała i zmysłów? Pakiet Wellness obejmuje kabiny i apartamenty Wellness, specjalnie skomponowane menu oraz ekskluzywne zabiegi regenerujące. Miłośnikom sportu polecamy dużą, rozmieszczoną na trzech pokładach siłownię z widokiem na morze oraz wielofunkcyjne boisko sportowe na górnym pokładzie.
ZAKWATEROWANIE : Kabina wewnętrzna Powierzchnia kabiny to około 14m2. wyposażenie - dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w części kabin 3 cie /4 te rozkładane łóżko), łazienka z prysznicem i toaletą, suszarka do włosów, stół i krzesło, TV satelitarna, radio pokładowe, klimatyzacja, tel. do użytku wewnętrznego, mini bar, sejf, 24-godzinny Room Service. Kabina zewnętrzna z oknem Powierzchnia kabiny to około 16m2. na wyposażeniu podwójne łóżko lub 2 pojedyncze (w części kabin 3-cie /4-te rozkładane łóżko), okno, łazienka z prysznicem i toaletą, suszarka do włosów, stół i krzesło, TV satelitarna, radio pokładowe, klimatyzacja, tel. do użytku wewnętrznego, mini bar, sejf, 24-godzinny Room Service. Kabina zewnętrzna z balkonem Powierzchnia kabiny to około 16m2. wyposażenie - balkon plus zestaw wypoczynkowy, dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w części kabin 3 cie /4 te rozkładane łóżko), łazienka z prysznicem i toaletą, suszarka do włosów, stół i krzesło, TV satelitarna, radio pokładowe, klimatyzacja, tel. do użytku wewnętrznego, mini bar, sejf, 24-godzinny Room Service.