Tel Awiw - Weekendowy zawrót głowy - Light

Cena pakietu od 3528,00 PLN
Izraelczycy mówią „Jerozolima się modli, Hajfa pracuje, a Tel Awiw imprezuje”. To prawda, trzeba skorzystać ze wszystkich atrakcji tego wspaniałego miasta. Spacer trzeba zacząć od słonecznej promenady Rotschilda a skończyć go w starożytnym porcie Jaffo.

Transport: Samolot

Data wylotu: 03.11.2016

Data powrotu: 07.11.2016

Liczba dni: 5

W każdy czwartek do daty 31.10.2017

Transport: Samolot

Data wylotu: 03.11.2016

Data powrotu: 07.11.2016

Liczba dni: 5

W każdy czwartek do daty 31.10.2017

Zalety programu:

• Hotele 4* sieci Prima położone blisko morza
• Indywidualny program zwiedzania

• Transfer z i do hotelu - Shuttle Bus

 

Plan podróży:

Dzień 1 (czwartek)

Wylot z Warszawy o godzinie 22:55. 

 

Dzień 2 (piątek)
Przylot do Tel Awiwu o godzinie 03:50.Nocny transfer Shuttle bus'em (transport publiczny) do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg, śniadanie. Proponujemy wizytę w dawnym portowym mieście - Jaffa oraz Białym Mieście. Następnie warto zatrzymać się na krótki odpoczynek na lunch z orientalnym menu np."Dr. Shakshuka" lub "Puaa" w Starej Jaffie. Ponieważ jest to piątek, nalezy pamiętać, że niektóre z restauracji (koszerne) i sklepy będą zamknięte od zachodu słońca w piatek do zachodu słońca w sobotę. Komunikacja miejska jeździ do określonej w tym dniu godziny. Oczywiście w części turystycznej i handlowej restauracje i sklepy są zazwyczaj czynne. Również klimatyczne bary i lokalne sklepiki są czynne po zmroku. Polecamy, spróbowanie doskonałych dań w jednej z restauracji jak Hadar Ha'Ochel Dining Room (The Dinning Hall) lub Fortuna Del Mar (położonej przy Tel Awiw Marina) lub skromnej ale klimatycznej Suzanna on the roof . 

 
Dzień 3 (sobota)

Śniadanie. Czas do własnej dyspozycji.  Zwiedzanie miasta, plażowanie, shopping. Polecamy spacer po Yaffo (Jafa) i odwiedzenie miejscowych restauracji  jak The Container czy Shabtai Hayafe lub jednej z najstarszych The Aladin Restaurant, otworzonej w 1967 roku. 

 

Dzień 4 (niedziela)

Śniadanie. Czas do własnej dyspozycji.  Zwiedzanie miasta, plażowanie, shopping.  Polecamy skosztowanie owoców morza w jednej z restauracji położonych przy promenadzie nadmorskiej jak  Armando Kosher Fish Restaurant, Herbert Samuel lub Manta Ray (Alma Beach),  Lala Land Restaurant (Gordon Beach). 

 

Dzień 5 (poniedziałek)

Wczesne (po północy) wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odlot z Tel Awiwu o godz. 05:20. Przylot do Warszawy o godz. 08:25.

Cena zawiera:

- Bezpośredni przelot Polskimi Liniami Lotniczymi LOT na trasie Warszawa – Tel Awiw - Warszawa

- Publiczny transfer z/do lotniska w Tel Awiwie do/z hotelu 
- 4 noclegi w hotelu sieci Prima 4* (lub podobnym)  w Tel Awiwie, miejsce w pokoju 2-osobowym, 3 śniadania (w piątek, sobotę, niedzielę)

- Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu

Cena nie zawiera:

- Wycieczek, posiłków i napojów innych niż wymienione w programie oraz wydatków osobistych.
 

Ważne informacje:

- Serwis na miejscu - obsługa angielskojęzyczna
 
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Zapytaj o ofertę

W celu skalkulowania i przygotowania oferty prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników zgodnie z dokumentami podróży