Słowenia - Wellness i Relaks w Termach Olimia 4*

Cena pakietu od 2681,00 PLN
Termy Olimia, to najlepsze centrum odnowy biologicznej w Słowenii. Oferują doskonały relaks i odprężenie podczas zabiegów Wellness. Każdy znajdzie coś dla siebie; czy to w basenach z rwącymi rzekami i gejzerami czy w jacuzzi, saunach i masażach.

Transport: Samolot

Data wylotu: 02.09.2017

Data powrotu: 09.09.2017

Liczba dni: 8

W każdą sobotę do daty 30.09.2017

Transport: Samolot

Data wylotu: 02.09.2017

Data powrotu: 09.09.2017

Liczba dni: 8

W każdą sobotę do daty 30.09.2017

Zielona Słowenia ma do zaoferowania wiele walorów przyrodniczych i kulturalnych. Jest to jedyny kraj w Europie, który łączy Alpy z Morzem Śródziemnym, Kotlinę Panońską z regionem Kras. Jednym z wielu walorów tej krainy jest różnorodny, zmieniający się jak w kalejdoskopie krajobraz. Słowenia słynie również z doskonałych win oraz wyśmienitej regionalnej kuchni. Lublana otrzymała tytuł Zielonej Stolicy 2016 roku. W Słowenii znajdziecie Państwo również liczne termalne centra wellness & SPA.

 

W skrócie - Słowenia ma wszystko!

 

Oferta przygotowana we współpracy z portalem visitslovenia.pl – Słowenia z pierwszej ręki

TERMY OLIMIA - HOTEL BREZA 4*

Termy Olimia to jeden z najpopularniejszych resortów termalnych południowej Europy. Kompleks składa się z hoteli oraz parków termalnych oferujących kompleksową ofertę wellness. Wyjątkowe programy typu Selfness, atrakcje wode, rozpieszczanie w świecie saun to wszystko sprawia, iż pobyt w Termach Olimia jest wyjątkowo spędzonym czasem.
 
Proponujemy Państwu pobyt w jednym z hoteli resortu – czterogwiazdkowym hotelu Breza. Hotel połączony jest z parkami wodnymi podziemnym korytarzem dlatego też pobyt w Termach Olimia jest komfortowy zarówno latem jak i po sezonie. W pakiecie oferujemy pobyt z wyżywieniem HB (śniadania oraz obiadokolację) wraz ze wstępem do parku wodnego Termalia oraz Aqualuna.
 
Wakacje w Termach Olimia i Aqualuni są doskonałym wyborem zarówno dla małych jak i większych dzieci. Również dorośli nie będą rozczarowani pobytem, zwłaszcza, jeśli skorzystają z bogatej oferty relaksujących zabiegów. W tym czasie dzieci będą pod opieką animatorów Term Olimia.
 
Goście Term Olimia w miesiącach letnich mogą kąpać się w parku termalnym Aqualuna, który z wieloma atrakcjami wodnymi, 100 makietami dzikich zwierząt oraz bogatym programem animacji jest ciekawy dla wszystkich. Dla najmłodszych przygotowano dziecięcy wodny plac zabaw, który zajmuje powierzchnię 550 m2. W skład placu wchodzą 4 wieże, safari, zjeżdżalnie oraz interaktywne elementy wspomagające zabawę. W roku 2013 do kompleksu dołączyła wyjątkowa atrakcja - zjeżdżalnia-wąż o nazwie KING KOBRA. Na całym świecie znajduje się zaledwie 5 takich obiektów.
 
Centrum Wellness Termalija zaprasza na wodne atrakcje zarówno dzieci jak i dorosłych. Czeka na Państwa ponad 2000 m2 powierzchni parku wodnego, duży wewnętrzno-zewnętrzny basen, baseny dziecięce, małe zjeżdżalnie, zamknięte zjeżdżalnie ze specjalnymi efektami świetlnymi, bar wodny, zabawy wodne, animacja dla dzieci, sauny i wiele innych atrakcji!

Cena zawiera:

- bezpośredni przelot na trasie Warszawa – Lublana – Warszawa samolotem PLL LOT

- 7 noclegów w 4* hotelu Breza  (zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, możliwość dopłaty do pokoju 1 osobowego)

- śniadania i obiadokolacje

- wstęp do parku wodnego Termalia oraz Aqualuna

- darmowy bezprzewodowy Internet

- ubezpieczenie KL, NNW, bagażu

Cena nie zawiera:

- transferu z Lotniska w Lublanie do hotelu
- wycieczek, posiłków i napojów innych niż wymienione w programie oraz wydatków osobistych
- opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w wysokości 1,27 €/os/dzień  

Ważne informacje:

  • - serwis na miejscu - obsługa angielskojęzyczna
PAS 4* BLED

UWAGA ! Prosimy o kontakt w celu dobrania najodpowiedniejszej formy transferu dla Państwa z lotniska do hotelu. 

Umożliwiamy zamówienie prywatnego transferu bądź wynajęcie samochodu na cały okres pobytu. 

 
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Zapytaj o ofertę

W celu skalkulowania i przygotowania oferty prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników zgodnie z dokumentami podróży