Motocyklem przez Parki Narodowe Stanów Zjednoczonych

Cena pakietu od 6040,00 PLN
Podróż rozpocznie się w ekscytującym Los Angeles w Kalifornii i przebiegać będzie przez kilka z najsłynniejszych amerykańskich Parków Narodowych oraz innych wyjątkowych atrakcji USA.

Data wylotu: 12.06.2017

Data powrotu: 21.06.2017

Liczba dni: 10

W każdy poniedziałek do daty 31.10.2017

Data wylotu: 12.06.2017

Data powrotu: 21.06.2017

Liczba dni: 10

W każdy poniedziałek do daty 31.10.2017

Podróż rozpocznie się w ekscytującym Los Angeles w Kalifornii i przebiegać będzie przez kilka z najsłynniejszych amerykańskich Parków Narodowych oraz innych wyjątkowych atrakcji USA. Odwiedzisz miasto grzechu - Las Vegas, stworzoną przez człowieka Zaporę Hoovera, przemkniesz po światowej sławy Route 66, przejedziesz przez piękne Red Rocks w Arizonie, po czym dotrzesz do zapierającego dech w piersiach Wielkiego Kanionu. Następny na liście, przed powrotem do Las Vegas i Los Angeles będzie Park Narodowy Zion, gdzie zrelaksujesz się na łonie natury.

 

Plan podróży:

Dzień 1: Warszawa - Los Angeles

 

Dzień 2: Los Angeles - Las Vegas – autobusem

Przyjazd do Las Vegas i transfer do hotelu. To miasto, w którym poczujesz tę samą wolność, którą daje Ci Twój motocykl. Nocleg.

 

Dzień 3: Odbiór motocykla - Las Vegas - Kingman 

Rano odbierzesz swój motocykl i skierujesz się na południowy wschód trasą SR 147która poprowadzi Cię do Zapory Hoovera – jednej z największych, stworzonych przez człowieka konstrukcji na świecie i jednej z najwyższych tam w historii. Stąd skierujesz się autostradą US 93 do Kingsman. Przejazd przez obszar rekreacyjny Jeziora Mead i Gór Cerbat to prawdziwa rozkosz, a Kingsman jest uznane za serce historycznej Route 66. Punktem obowiązkowym będzie Muzeum Historii Route 66. Nocleg w Kingsman.

 

Dzień 4: Kingman - Sedona

Dziś podążysz starą Route 66 – z Kingsman do Peach Springs. Kontynuując swą podróż dotrzesz do Seligman, kolejnego osobliwego miasteczka. W Ash Fork skieruj się na SR 89 i ciesz się widowiskowym przejazdem przez Narodowy Las Prescott. Około 38 km przed dotarciem do Sedony, dojedziesz do Jerome, starego miasteczka górniczego i prawdopodobnie najbardziej popularnego przystanku dla motocyklistów. Sedona jest boskim miejscem! Tutejsze piękno łączy góry Vermontu, skały Kalifornii i polne drogi Georgii. Sedona jest punktem wyjściowym dla wypraw pieszych i widokowych przejazdów przez okolice Red Rock. Nocleg. 

 

Dzień 5: Sedona – Wielki Kanion

Z Sedony udasz się na północ trasą SR 89A, która sunie do Oak Creek Canyon. Długi na około 25 km i rzadko kiedy szerszy niż 1,5 km, kanion znany jest ze swych spektakularnych klifów w kolorach białym, żółtym i czerwonym, usianych sosnami, cyprysami oraz jałowcami. W Mountainaire złap I-17 North przez Flagstaff do trasy SR 180, po czym zjedź na SR 64, drogę do  Wielkiego Kanionu, który jest zdecydowanie większy niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Nocleg.

 

Dzień 6: Wielki Kanion – Page 

Poranek to czas na obcowanie z cudem natury - Wielkim Kanionem  Kolorado, następnie kontynuuj swoją podróż trasą SR 64 East i jeszcze przez kilka mil delektuj się South Rim czyli Południową Obręczą Wielkiego KanionuPodążaj trasą SR 64 do Cameron, które jest idealnym miejscem na zakup pamiątek. W Cameron wjedź na SR 89, która zabierze Cię aż do Page. Jesteś na terytorium Navajo – według legendy miejscu zaklętym, gdzie drzewa usychają ze strachu. Nocujesz w Page.

 

Dzień 7: Page - St. George 

Wyjeżdżając z Page, zostań na SR 89, kieruj się na zachód i jedź przez Vermillion Cliffs. Po około 13 km od Page wjedziesz do stanu Utah. Sceneria rozproszy się, a długie, proste drogi nie zmienią się dopóki nie dojedziesz do Grande Escalante – łuki w czerwone, brązowe i białe pasy tworzą tutejszy krajobraz. Na skrzyżowaniu Mt. Carmel wybierz Hwy 9 i jedź aż do Parku Narodowego Zion. Ty i Twój motocykl będziecie w bezpośrednim kontakcie z naturą. Sprawdźcie siedmiomilową trasę widokową Zion Park – świetny przejazd! Z Zion kontynuuj kilka mil dalej do St. George, gdzie przenocujesz.

 

Dzień 8: St. George - Las Vegas

Dziś odwiedzisz Las Vegas. Jedź I-15, która poprowadzi Cię do Las Vegas.  Po drodze warto się zatrzymać w historycznym miasteczku Mesquite, usytuowanym na linii stanowej między Arizoną a Nevadą. Wjedziesz od północy do Las Vegas – miasta hazardu i rozrywki. Po przyjeździe pora oddać motocykl i udać się do hotelu, a później skorzystać z atrakcji Las Vegas  Nocleg.

 

Dzień 9: Las Vegas - Los Angeles - autokarem

Dziś Twoja ekscytująca podróż dobiega końca. Po śniadaniu powrót do centrum Los Angeles autokarem liniowym a następnie czas wolny. Wylot do Warszawy.

Cena zawiera:

- Wypożyczenie motocykla 

- Hotele przyjazne motocyklistom

- Nielimitowany przebieg

- Kask typu half-shell dla kierowcy i dla pasażera

- Obity skórą, własny road book

- Własny plan podróży

Własną mapę motocyklową

- Transfer lotnisko – hotel w Los Angeles

- Transport autobusem liniowym na trasie Los Angeles- Las Vegas- Los Angeles

- Podatki i opłaty

Cena nie zawiera:

- Biletu lotniczego na trasie Warszawa - Los Angeles - Warszawa
- Wyżywienia
- Wydatków osobistych.

Ważne informacje: 

- Na miejscu obsługa anglojęzyczna

 
 
Zapytaj o ofertę

W celu skalkulowania i przygotowania oferty prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników zgodnie z dokumentami podróży