Morze Martwe - Słońce przez 330 dni

Cena pakietu od 5500,00 PLN
Woda i lecznicze błoto z Morza Martwego oraz unikalna kombinacja minerałów pomagają leczyć schorzenia skórne i reumatyczne, choroby płuc, pozwolą się także zrelaksować. W czasie pobytu można zaplanować zwiedzanie Tel Awiwu, Jerozolimy czy Petry w Jordanii

Transport: Samolot

Data wylotu: 07.01.2017

Data powrotu: 14.01.2017

Liczba dni: 8

W każdą sobotę do daty 07.01.2017

Transport: Samolot

Data wylotu: 07.01.2017

Data powrotu: 14.01.2017

Liczba dni: 8

W każdą sobotę do daty 07.01.2017

Zalety programu:

  • - Hotel LOT SPA**** z trzema posiłkami  
  • - bezpłatny wstęp do SPA (basen kryty z wodą z Morza Martwego, jacuzzi, sauna i sala fitness)
  • - prywatny transfer z i do hotelu

Opis hotelu:

LOT SPA Hotel położony jest na skraju Pustyni Judzkiej, w samym sercu strefy hotelowej Ein Bokek, tworząc swoistą oazę nad Morzem Martwym. Do Jerozolimy jest ok. 120 km, do Tel Awiwu ok. 200 km. Odnowiony w 2015 roku, posiada 200 pokoi z pięknymi widokami zarówno na wody i plaże Morza Martwego i Góry Judzkie.

 

LOT Hotel SPA kieruje swą ofertę do wczasowiczów i kuracjuszy, którzy szukają spokojnego wypoczynku w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Parujące w atmosferę minerały z Morza Martwego i gruba warstwa ozonowa tworzą swoisty filtr, co umożliwia bezpieczne, a zarazem lecznicze opalanie. Także duża ilość bromu i magnezu w atmosferze powoduje, że w tym miejscu czujemy się zrelaksowani i odprężeni. Wydobywane z dna morza, bogate w minerały czarne błoto jest wykorzystywane do leczniczych okładów na całe ciało, również do leczenia chorób skóry. Zabiegi fango wykonywane przy użyciu oczyszczanego błota z Morza Martwego mają również dobroczynny wpływ przy leczeniu reumatyzmu oraz innych chorób układu ruchu.

 

Bezpieczne kąpiele (nawet dla nieumiejących pływać), dzięki wysokiemu zasoleniu nie tylko sprawiają, że osoba pływająca zostaje dosłownie wypchana na powierzchnię wody, (co przyciąga turystów z całego świata), ale też sól oraz inne minerały zawarte w akwenie pobudzają krążenie krwi i działają na skórę hipoalergicznie.

 

W hotelu znajdują się do dyspozycji gości: lobby z recepcją, główna restauracja (śniadania - szwedzki stół) oferująca międzynarodowe menu, kilka sklepów, windy i serwis pralniczy. 

 

Pokoje wyposażone są standardowo w: łóżko podwójne (można je rozdzielić na dwa pojedyncze), łazienkę z wanną lub prysznicem, elektroniczny sejf (płatny dodatkowo), elektryczny czajnik z filiżankami do kawy i herbaty, mini bar (chłodziarka), klimatyzację, TV LCD SAT, balkon.

 

Na terenie obiektu jest duży, zewnętrzny basen, podgrzewany w zimie do 28°C, otoczony leżakami (korzystanie bezpłatne), wokół rozciągają się wypielęgnowane trawniki i zacienione miejsca do wypoczynku oraz basen  i plac zabaw  dla dzieci.

 

Wieczorami "Desperado Bar", usytuowany przy zewnętrznym basenie, jest miejscem spotkania na drinka a konsumpcji towarzyszy przyjemna muzyka. Także w "Piano Bar", usytuowanym w głównym lobby hotelowym, można spędzić miłe chwile w przytulnej atmosferze. 

 

Nowoczesne i przestronne Centrum SPA oferuje najlepsze zabiegi kosmetyczne i pielęgnacji urody. Tutaj też znajdziecie Państwo dwa kryte baseny: jeden z wodą z Morza Martwego, drugi z siarką oraz saunę, hamman, jacuzzi itp. Centrum SPA oferuje usługi jak: masaże i zabiegi lecznicze oraz relaksacyjne (m.in. peeling, hydroterapia, aromaterapia, refleksologia, terapia rozgrzanymi kamieniami, terapia błotna i olejowa). Zabiegi SPA są dodatkowo płatne

 

Plaża hotelowa znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu, na miejscu zapewnione są leżaki i parasole dla gości hotelowych. W recepcji można odebrać ręczniki plażowe.

 

Żadna wizyta nad Morzem Martwym nie jest kompletna bez przeżycia uczucia unoszenia się bez trudu w tym najbardziej słonym jeziorze świata. Jest to jedna z głównych atrakcji turystycznych, ale i leczniczych Morza Martwego. 

 

Na miejscu znajduje się DMZ Clinic - ośrodek opieki dziennej specjalizujący się w dziedzinie medycznego zastosowania czynników klimatycznych na naturalne leczenie i rehabilitację schorzeń przewlekłych. Leczone są tutaj przewlekłe choroby skóry (łuszczyca, bielactwo, jak, atopowe zapalenie skóry), układu mięśniowo-szkieletowego i chorób płuc.  
 

Plan podróży:

Dzień 1 (sobota):
Wylot z Warszawy do Tel Awiwu samolotem rejsowym PLL LOT o godz. 22:50. 
 
Dzień 2 (niedziela):
Przylot do Tel Awiwu o godz. 03:40, transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Po śniadaniu dzień do własnej dyspozycji. Lunch i kolacja w hotelu. 
 
Dzień 3 (poniedziałek) - Dzień 7 (piątek):
Pobyt w hotelu, korzystanie z licznych zabiegów kosmetyczno - leczniczych, plażowanie i kąpiele w Morzu Martwym. 
W czasie pobytu jest możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych organizowanych na miejscu do Jerozolimy i Tel Awiwu. 
 
Dzień 8 (sobota):
Wczesne wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Wylot do Polski o godz. 05:20, przylot do Warszawy o godz. 08:25

Cena zawiera:

- bezpośredni przelot Polskimi Liniami Lotniczymi LOT na trasie Warszawa - Tel Awiw - Warszawa
- prywatny transfer z/do lotniska do/z hotelu
- 8 noclegów w 4* hotelu LOT, śniadania, lunche, kolacje (napoje dodatkowo płatne)
- ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagaż

Cena nie zawiera:

- Wycieczek, posiłków i napojów innych niż wymienione w programie oraz wydatków osobistych

Ważne informacje:

- serwis na miejscu - obsługa angielskojęzyczna

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zapytaj o ofertę

W celu skalkulowania i przygotowania oferty prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników zgodnie z dokumentami podróży