Kulinarny weekend w Barcelonie

Cena pakietu od 2939,00 PLN
Koniecznie trzeba skosztować niezliczonych rodzajów tapas ze szklaneczką wina, piwa lub cydru, a wszystko to okraszone zostanie opowieściami przewodnika o hiszpańskim winie, hiszpańskiej kuchni i kulturze.

Transport: Samolot

Data wylotu: 23.10.2015

Data powrotu: 26.10.2015

Liczba dni: 4

W każdy piątek do daty 31.12.2017

Transport: Samolot

Data wylotu: 23.10.2015

Data powrotu: 26.10.2015

Liczba dni: 4

W każdy piątek do daty 31.12.2017

 

Zalety programu:

* Wycieczka degustacyjna wina "Vino y Cava" - autokarem 

* Wieczór  tapas – odkrywanie oryginalnych smaków Hiszpanii

* Trzygwiazdkowy hotel w centrum miasta

 

Plan podróży

Dzień 1 (piątek)

Przylot do Barcelony. Prywatny transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny na zapoznanie z miastem.

 

Dzień 2 (sobota)

Śniadanie. Czas wolny na zwiedzanie miasta. Wieczorem piesza wycieczka z Tapas – odkryj fundamenty hiszpańskich smaków. To wieczorna przechadzka po najbardziej znanych miejscach w Barcelonie serwujących przepyszne typowe hiszpańskie przekąski nazywane po hiszpańsku Tapas. To połączenie wyśmienitego lokalnego jedzenia, przesiąkniętego kulturą Katalonii, ale i odkrycie jednych z najlepszych barów i kafejek Barcelony. Podczas przechadzki zwiedzą Państwo zarówno interesujące zakątki miasta, jak i również będą mogli skorzystać z szerokiej wiedzy gastronomicznej swojego przewodnika. Ponad to przewodnik udzieli Państwu cennych rad i wskazówek co warto zobaczyć w Barcelonie by maksymalnie wykorzystać spędzony tu czas.Trasa wycieczki wiodła będzie jedną z najbardziej znanych ulic Barcelony – La Rambla, na której mieszczą się niezliczone bary tapas i restauracje serwujące dania lokalnej kuchni. Stąd przewodnik zabierze Państwa do La Boqueria, najbardziej znanego targu w mieście oferującego szeroki wybór świeżych produktów: owoców i warzyw, owoców morza, serów i wszelkiego rodzaju mięs. Następnym punktem programu będzie restauracja oferująca szeroki wachlarz przepysznych hiszpańskich tapas, będą Państwo mogli skosztować 3 rodzajów tapas ze szklaneczką wina, piwa lub cydru, a wszystko to okraszone zostanie opowieściami przewodnika o hiszpańskim winie, hiszpańskiej kuchni i kulturze. Po zakończonej degustacji udadzą się Państwo do wspaniale zachowanej średniowiecznej dzielnicy Barri Gótic, centrum barcelońskiego Starego Miasta, gdzie otoczeni niesamowitą atmosferą, architekturą i zapachami lokalnej gastronomii odkryją Państwo czar sklepików z lokalnymi wyrobami. Ostatnim przystankiem na trasie będzie bar, w którym będą na Państwa czekały 4 tapas i lampka wina, hiszpańskiego szampana (Cava) lub piwo.

 

Dzień 3 (niedziela)

Śniadanie. Wycieczka degustacyjna – "Vino y Cava" – skarby lokalnych winnic. W trakcie tej objazdowej wycieczki zwiedzą Państwo trzy winnice regionu Penedes - jednego z najlepszych hiszpańskich winnych regionów - w których nie tylko będzie można dokonać degustacji lokalnie produkowanych win i cava (katalońskiego wina musującego), ale i również poznać wysłuchać ciekawych opowieści na temat ich wytwarzania i powstawania.

 

Dzień 4 (poniedziałek)

Śniadanie, transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

Cena zawiera:

- Bezpośredni przelot Polskimi Liniami Lotniczymi LOT na trasie Warszawa – Barcelona - Warszawa (od 07.01.2016 r.)

- Prywatny transfer z/do lotniska w Barcelonie do/z hotelu

- 3 noclegi w hotelu 3* w Barcelonie, miejsce w pokoju 2-osobowym, śniadania

- Wycieczka piesza - Wieczór z Tapas

- Wycieczka degustacyjna – "Vino y Cava" – skarby lokalnych winnic

- Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagaż

Cena nie zawiera:

Wycieczek, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, posiłków i napojów innych niż wymienione w programie oraz wydatków osobistych.

 

Ważne informacje: serwis na miejscu - obsługa angielskojezyczna.

 

Opcjonalne jest możliwość zarezerwowania obiadokolacji w hotelu – w zależności od oferty.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Zapytaj o ofertę

W celu skalkulowania i przygotowania oferty prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników zgodnie z dokumentami podróży